תגידו HII

לקבוצה של יתרונות

High Performance

מאפשר לך להיות מעודכן בחידושים וברגולציה
סוכני הקבוצה מעודכנים תדיר בכל שינוי רגולציה או תקנות הפיקוח. חברי הקבוצה עוברים הכשרות והדרכות קבועות בנושאים מקצועיים ומפתחים מיומנויות בניהול, שיווק ומכירות. היי יונט מאפשרת לך לעלות לרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

High Standard

מאפשר לך לעבוד מול כל חברות הביטוח ובתי השקעות
לטובת סוכני הקבוצה עומדת פלטפורמה עסקית ומקצועית המאפשרת עבודה עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, נגישות לתוכניות ייחודיות ומוצרים ייחודיים בביטוח ופיננסיים ולמערך הנחות רחב היקף.
דבר המהווה יתרון תחרותי משמעותי על פני סוכנים שלא מקושרים לכל החברות, ומאפשר לך לספק ללקוחותיך את הפתרון המתאים ביותר לצורכיהם ממגוון עצום של פתרונות.

High Level

מאפשר לך לצמוח ברמה האישית
היי יונט מספקת לך אימון התנהגותי ומנטלי – שמקדם אותך ומפתח אותך כאדם, משפר את יכולותיך בהתמודדויות עם אי-וודאות ושינויים תכופים בחיים האישיים והמקצועיים שכולנו חווים בעולם המודרני. בנוסף הקבוצה נחשפת באופן שוטף לאנשים שפועלים בקדמת הבמה ומתמודדים עם האתגרים המורכבים ביותר, ללמוד מהם - יפתח אותך.

High Community

מאפשר לך להנות משייכות לקבוצה מקצועית וחברתית
להיות חלק מקבוצת היי יונט מעניק לך את היכולת להתייעץ, להתלבט ולקבל לתשובות לדילמות ושאלות כמו איך לפעול נכון מול חברות הביטוח ומול לקוחות, איך להתמודד עם תביעה, איך לפתח את העסק שלך ועוד. דבר המהווה יתרון משמעותי עבור סוכנים עצמאיים שלעיתים קרובות חווים חווית בדידות. להיות חלק מהיי יונט זה להיות מוקף בחברים שעוזרים לך בשוטף ובעת משבר או מצוקה.

High Quality

מאפשר לך לתת רמת שירות גבוהה ללקוחותיך בכל שוק הביטוח והפיננסים
סוכני הקבוצה נהנים מקשרים ונגישות למערכי השירות גם בחברות שהסוכן פחות פעיל בהם או בכלל לא פעיל. במקרה תביעה מערכת הקשרים והתערבות אקטיבית של היי יונט מאפשרת לך לוודא שלקוחותיך יקבלו את מה שמגיע להם עד השקל האחרון ויותר מכך. אנחנו עוזרים לך לדאוג ללקוחות שלך.

High tech

מאפשר לך לבחור נכון וחכם
לבחור נכון את הטכנולוגיה המתאימה ביותר לעסק שלך באוקיינוס הטכנולוגי שיש לשוק להציע זה גורם מפתח להצלחת העסק. בין אם מדובר בתוכנות CRM, תוכנות השוואת מחירים או בניית אתר ופלטפורמה ברשתות החברתיות – קבוצת הסוכנים מקבלת ליווי והדרכה יישומית, שמעלה את היכולות הטכנולוגיות של העסק שלך לדרגה גבוהה ומאפשרת לך להתקדם.

ערכי היסוד

החזון הוא להוביל את סוכני הקבוצה לצמיחה אישית, מקצועית, כלכלית ועסקית בשמחה, ולאפשר פתרונות מדויקים ונאמנים לצורכי לקוחותיהם. 

ערכי היסוד

אמון יהווה את הבסיס לכל פעילות.

ליזום באופן בלתי פוסק.

להקשיב מתוך פתיחות.

לפעול מתוך אמת ונאמנות לערכי הליבה.

לבצע שינוי אישי וארגוני מתמיד בכיוון של צמיחה, גם במחיר של כאב.

לפעול מתוך תפיסה של “מנצח/ מנצח”.

לראות את חצי הכוס המלאה ולפעול מתוך שמחה, כיף ואופטימיות.

לספק מענה מקצועי ברמה גבוהה וכן פתרונות יצירתיים לאתגרים המקצועיים והשיווקיים העומדים לפנינו.

טוב לראות אותך.

החזון הוא להוביל את סוכני הקבוצה לצמיחה אישית, מקצועית, כלכלית ועסקית בשמחה, ולאפשר פתרונות מדויקים ונאמנים לצורכי לקוחותיהם. 

חדשים? פתחו כרטיס

יש לכם משתמש? התחברו

סוכן יקר,

טוב לראות אותך.

סוכן יקר,

טוב לראות אותך.